O Nas

Z Tobą, w ważnych chwilach. Tak w jednym zdaniu można streścić naszą działalność.
Niezależnie od tego czy będziesz potrzebować pomocy prawnej w pracy czy w życiu prywatnym, dotyczyć to będzie odszkodowania, zadośćuczynienia czy znalezienia i finansowania wymarzonego mieszkania. Zawsze będziemy dla Ciebie wiarygodnym parterem.
Nie przestajemy się rozwijać i ciągle dążymy do jak najpełniejszej oferty, tak by móc wspierać Cię w każdym ważnym momencie Twojego życia.

Oferta:

Aktualnie nasza oferta opiera się na trzech działach kancelarii:

Dział Prawny:

Tworzą adwokaci specjalizujący się w określonych dziedzinach prawa. Główne segmenty pomocy prawnej to:
– pomoc dotycząca odszkodowań oraz zadośćuczynień za zdarzenia takie jak wypadki komunikacyjne, błędy medyczne, odszkodowania rolnicze, szkody osobowe i inne zdarzenia,
– pomoc prawna w pozostałych dziedzinach życia, jak na przykład sprawy spadkowe, podział majątku, reprezentacja przed sądem wszystkich instancji.
Aby nieustannie chronić to, co dla Ciebie najważniejsze stworzyliśmy też abonament ochrony prawnej ART.Direct, dzięki któremu zapewnisz opiekę prawną sobie i swojej rodzinie.

Dział Nieruchomości:

To zespół doświadczonych pośredników i agentów, którzy skutecznie doradzą w podejmowaniu trafnych decyzji na rynku nieruchomości. Niezależnie od tego czy chcesz kupić, sprzedać czy wynająć nieruchomość, na cele prywatne lub dla firmy.
A może planujesz zainwestowanie pieniędzy w nieruchomości, oczekując odpowiedniej stopy zwrotu?
Nasi pracownicy zapewnią Ci pełne wsparcie w całym procesie decyzyjnym.

Dział Finansowy

Rozległa wiedza, wyniesiona z pracy w bankach i instytucjach finansowych sprawia, że dział kredytowy pomoże w doborze oferty „szytej na miarę”. Należy bowiem pamiętać, że kredyt to zobowiązanie zaciągane często nawet na 30 lat.
Kredyt, to również produkt, który można dopasowywać do aktualnej sytuacji gospodarczej przez zastosowanie możliwości jakie daje np. refinansowanie.
Pomożemy przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem, niezależnie od tego czy będzie to kredyt hipoteczny, refinansowy, konsolidacyjny, gotówkowy czy dla firm.

Dlatego właśnie warto zaufać specjalistom, którzy będą Ci doradzać przez cały okres współpracy.
Wiemy jak ważne i czasami trudne jest podejmowanie decyzji związanych z zakupem mieszkania oraz wyborem odpowiedniej oferty kredytu. Nawet gdy już znajdziemy to wymarzone mieszkanie lub dom, warto sprawdzić czy nie jest ono obciążone wadami prawnymi.
Dlatego właśnie połączyliśmy w jednej kancelarii te trzy działy. Przed zakupem nieruchomości, zostanie ona sprawdzona pod kątem problemów prawnych, dział finansowy zbada BIK oraz pomoże dobrać najkorzystniejsze warunki kredytu, a dział nieruchomości dokona oględzin i sprawdzi czy cena jest korzystna pod względem zakupowym.
Nieznajomość prawa szkodzi, a jak wiadomo w życiu przytrafiają się różne zdarzenia, więc jeżeli będziesz mieć problem natury prawnej, niezależnie od tego z czym będzie on związany – warto skontaktować się z prawnikiem Incapital.
Jesteśmy z Tobą, w ważnych chwilach i to dla Ciebie stworzyliśmy kancelarię, łączącą tak ważne i skomplikowane dziedziny życia.
Doświadczenie liczone w ilości spraw, przekładające się na zadowolenie klientów może być gwarancją i wizytówką tego, że jesteśmy solidnym partnerem, nastawionym na obopólny sukces. Naszym największym osiągnięciem jest zadowolenie klienta.

Skontaktuj się z nami