Odszkodowania Po Wypadku Komunikacyjnym

W sytuacji, gdy byliśmy poszkodowani w wypadku mamy prawo dochodzenia odszkodowania. Niezależnie od tego czy na miejsce zdarzenia została wezwana policja i pogotowie, naszym prawem jest, by ubiegać się i otrzymać odszkodowanie po wypadku. Nie ma również znaczenia czy pojazd sprawcy miał ubezpieczenie OC. Na wysokość odszkodowania ma wpływ wiele czynników, jednak zawsze jeżeli byliśmy pieszym, rowerzystą, pasażerem pojazdu (sprawcy, poszkodowanego), pasażerem pojazdu transportu publicznego, możemy dochodzić swoich praw w postaci:
– odszkodowania,
– renty,
– zadośćuczynienia,
– zwrotu kosztów leczenia lub opieki,
– rekompensaty za zniszczone rzeczy materialne (telefon komórkowy, laptop itp.),
– rekompensaty za utracony dochód

Osoby, które chcą ubiegać się o odszkodowania wypadkowe mogą skonsultować się w tej sprawie z firmą zajmującą się tego rodzaju sprawami. Warto zaczerpnąć takiej informacji, by otrzymać należne informacje oraz rzetelną wiedzę pomagającą dochodzić swoich praw oraz roszczeń. Odszkodowania wypadkowe to trudna i bardzo skomplikowana kwestia, dlatego na drodze roszczeń wobec ubezpieczyciela, czy sprawcy, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Na jakiej podstawie należy nam się odszkodowanie po wypadku? Każdym zdarzeniom takim jak stłuczki, kolizje czy bardziej poważne wypadki, towarzyszą specyficzne okoliczności. Jednakże będąc osobą poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym, należy nam się świadczenie odszkodowawcze z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia. Nawet w sytuacjach, gdy ból po wypadku pojawia się dopiero po dłuższym czasie.

Zawsze warto dochodzić swoich praw. Nie wszyscy jednak wiedzą w jaki sposób uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie po wypadku czy kolizji. Dlatego właśnie warto skorzystać z doświadczenia kancelarii. Terenem naszego działania jest nie tylko województwo pomorskie, choć działamy przede wszystkim na tym obszarze. Odszkodowania powypadkowe to jedna z domen naszej działalności, w której zdobyliśmy dużą biegłość. Jeśli szukają Państwo pomocy w kwestii jak uzyskać odszkodowania powypadkowe, służymy radą i pomocą.

Sprawdź jakie odszkodowanie należy się Tobie
Sprawdź pozostałe usługi
Incapital Prawo !